شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه رول پک اتوکلاو ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

توضیحات جامع در مورد انواع رول پک اتوکلاوقیمت روز رول پک اتوکلاو صادراتی
رول پک اتوکلاو

فروش ویژه رول پک اتوکلاو ایرانی با قیمت مناسب به دلیل تقاضای زیادی که بر اساس سایز رول ها ارزیابی می شود، انجام می شود. برای مثال رول پک اتوکلاو ۵ سانتی پرفروش ترین سایز انواع رول استریل است که هر چند وقت از سمت تولید کنندگان به صورت ویژه و سفارشی عرضه می شود. قیمت فروش پک اتوکلاو در چنین مواردی معمولا همراه با تخفیف ویژه صورت می گیرد.

رول پک اتوکلاو

توضیحات جامع در مورد انواع رول پک اتوکلاو

اگر به دنبال برخی توضیحات جامع در زمینه انواع رول پک اتوکلاو هستید، بهترین موضوعی که شاید در این رابطه برای شما جذابیت ویژه ای داشته باشد، نحوه عملکرد این رول و یا ویژگی ها و مزایای استفاده از آنها باشد‌. این رول ها از دو لایه شامل کاغذ پزشکی و فیلم کوپلیمر که شفاف است و تشخیص را برای اپراتور راحت تر می کند، تهیه می شود.

از نظر مزیت، باید گفت که این نوع بسته بندی که در دندانپزشکی کارایی زیادی دارد به دلیل طول ۲۰۰ متری که دارد، هزینه های کمتری را به مصرف کننده تحمیل می کند. ضمن اینکه در هنگام باز شدن بسته حاوی ابزار مورد نیاز متخصص، ایجاد پرز کمتری خواهد داشت.

موضوع جالب تر اینکه زمان استریل ماندن ابزار و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در این بسته بندی ها بیشتر می باشد و این موضوع حتی جنبه های اقتصادی به همراه دارد. ضمن اینکه لازم است یک دستگاه سیار نیز برای دوخت این رول پک ها در محل استفاده باشد.

رول پک اتوکلاو

قیمت روز رول پک اتوکلاو صادراتی

با وجود اینکه کیفیت رول های استریل، تولید شده با اهداف صادراتی با نوع عرضه شده در بازار داخل برابری می کند،اما به طور طبیعی برای تعیین قیمت صادرات این محصول، یعنی تعیین قیمت رول صادراتی معمولا پارامتر های دیگری مورد توجه می باشد که قیمت فروش پک اتوکلاو را در بازار های جهانی برای تولید کننده، افزایش داده و تولید کننده به راحتی صادرات این محصول را با سود دهی بیشتری به انجام می رساند.

چنانچه از صادرکنندگان این محصول هستید و می خواهید انواع رول پک اتوکلاو را با کیفیت بالا و بر اساس استاندارد های روز دنیا در بازار دیگر کشور ها عرضه کنید، می توانید برای هماهنگی با بخش تولید کارخانه با مشاورین فروش ارتباط مستقیم داشته باشید و با خرید مستقیم از کارخانه سود فروش خود را افزایش و هزینه های خرید خود را کاهش دهید‌.

 

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید