شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تجهیزات پانسمان دندانپزشکی به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با تمام تجهیزات پانسمان در دندانپزشکیکارخانه تولید تجهیزات پانسمان

خرید تجهیزات پانسمان دندانپزشکی به صورت عمده در دستور کار اصلی کثیری از دندان پزشک ها قرار گرفته است. بدیهی می باشد که روزانه چند تا چندین نفر به یک مطلب دندانپزشکی مراجعه می کنند و طبیعتا هر کدام از این مراجعه کنندگان به پانسمان دندانپزشکی نیز احتیاج خواهند داشت. پس پزشکان ترجیح می دهند که انواع پانسمان دندان را در حجم زیاد تهیه کنند و مورد استفاده قرار دهند تا به این شکل در وهله اول از تخفیفات خیلی بهتری بهره ببرند و در وهله بعدی تا مدت طولانی اجناس مورد نیاز خود را در دسترس داشته باشند.

خرید تجهیزات پانسمان دندانپزشکی به صورت عمده

آشنایی با تمام تجهیزات پانسمان در دندانپزشکی

آشنایی با تمام تجهیزات پانسمان در دندانپزشکیبرای پانسمان کردن دندان قطعا وسایل مختلفی نیاز می باشد که اصلی ترین تجهیزات به شرح زیر هستند:

خمیر پانسمان: این خمیر در مرحله نخست پانسمان دندان استفاده می شود. در ترمیم و عصب کشی نیز کاربرد فراوان دارد. این خمیر که در اصطلاح پزشکی به آن آمارگان نیز گفته می شود با دستگاه هایی سرنگ مانند بر روی دندان بیمار گذاشته شده و سناریو پانسمان دندان، با این خمیر آغاز می شود.

مایع ضد عفونی کننده: این مایع که درصد کمی آمونیاک در خود دارد، بعد از قرار دادن خمیر در جهت ضد عفونی کردن، روی دندان ریخته می شود. این مایع بسیار تلخ مزه می باشد اما خاصیت ضد عفونی کنندگی آن از هر نظر بی نظیر است.

گاز دندانپزشکی: این گاز فقط در هنگام کشیدن یا جراحی دندان و لثه مورد استفاده قرار می گیرد. پس از اینکه دندان کشیده می شود، طبیعتا لثه دچار خونریزی می گردد و با استفاده از این گاز ها، خونریزی در مدت کوتاهی بند می آید.

کارخانه تولید تجهیزات پانسمان

کارخانه تولید تجهیزات پانسمانکارخانه تولید تجهیزات پانسمان بر این تلاش است تا با بهره گیری از بهترین مواد اولیه، متخصص ترین افراد و تکنولوژی روز دنیا، با کیفیت ترین تجهیزات پانسمان را تولید کند و به بازار بفرستد و به این شیوه رضایت عموم مشتریان خود را جلب نموده و البته افراد بیشتری را نیز به سمت خود جذب نماید.

بدیهی است که به این شکل تجارت ایشان فوق العاده گسترش خواهد یافت. کارخانه های تولید کننده کاملا بر این موضوع اشراف یافته اند که تجهیزات پانسمان دندانپزشکی در زمره اجناس کاملا ضروری دسته بندی می شود و به این شکل اگر یک کارخانه نتواند نیاز بازار را تامین نماید، قطعا مارک های رقیب این کار را انجام خواهند داد و به این شکل، قسمت اعظم بازار نیز به سمت برند های موفق تر سوق پیدا خواهد کرد.

رقابتی که در حال حاضر بین تولید کنندگان ایجاد شده، باعث افزایش تحسین برانگیز کیفیت تجهیزات پانسمان شده است.

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبخش سفارشات