شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان پاکت اتوکلاو استریل

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد انواع پاکت اتوکلاو استریل در صنایع دندانپزشکیتوزیع کنندگان پاکت اتوکلاو استریل ساده
پاکت تتراپک استریل

پاکت اتوکلاو استریل یکی از بهترین نمونه محصولات بسته بنید است که کاربری بسیار ساده و بی دردسری است و بیشتر در دندانپزشکی و با اهداف پزشکی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول خاص در دو نوع پاکت استریل چسب دار و بدون چسب در بازار عرضه می شود. بسته بندی این محصولات معمولا شامل 200 عدد پاکت در هر بسته می باشد. برند های تولید کننده این محصول معمولا این پاکت ها را در ابعاد مشخصی تولید می کننده و هر یک از نظر ابعاد استاندارد های خاص خود را دارند.

پاکت تتراپک استریل

کاربرد انواع پاکت اتوکلاو استریل در صنایع دندانپزشکی

کاربرد انواع پاکت اتوکلاو استریل معمولا در صنایع پزشکی و بهداشتی تعریف می شود. این محصول با کیفیت که استفاده از آن نیز بسیار راحت است برای بسته بندی وسایل دندانپزشکی پر کاربرد و یا برخی دیگر از وسایل پزشکی که در دیگر زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده دارد.

پاکت ها ابعاد و سایز مشخصی دارند و استفاده از آنها نیازمند برخورداری از سایز و ابزاری است که قرار است با این پاکت ها بسته بندی شوند. برخی پاکت ها خود چسب بوده و کار اپراتور را خیلی راحت می کند. برخی دیگر از پاکت ها بدون چسب هستند که برای دوخت آنها از دستگاه های سیلر یا دستگاه دوخت رول پک استفاده می شود.

ماهیت کاربردی این بسته بندی ها دقیقا مشابه انواع رول استریل است. در حقیقت این پاکت ها همان رول های استریل هستند که برش خورده اند و طی اعمال برخی تغییرات به صورت خود چسب یا بدون چسب آماده مصرف شده اند. این محصولات بسته بندی های مشخصی در تعداد 200 تایی دارند.

پاکت تتراپک استریل

توزیع کنندگان پاکت اتوکلاو استریل ساده

توزیع پاکت اتوکلاو توسط مراکز و نمایندگی های متعددی انجام می شود. خرید ارزان پاکت از طریق هر نمایندگی ممکن است به راحتی امکان پذیر نباشد. محصولات خاص که موارد مصرف خاصی داشته باشند در هر بازاری یافت نمی شود.

محصولات بسته بندی استریل نیز کاربری خاص خود را دارند. بیشتر این کاربری ها در پزشکی و صنایع پزشکی خلاصه می شود. برخی دیگر از انواع محصولات بسته بنید استریل هستند و نوعی پاکت های چند لایه هستند که با نام پاکت های تتراپک شناخته می شوند. این محصولات نیز در اصل برای بسته بندی های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

اصلی ترین کاربری این پاکت های استریل برای بسته بندی انواع خوراکی و مایعات خوراکی می باشد و در کارخانجات تولید مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند و ماندگاری این محصولات را تا مدت زمان مشخصی تضمین می کنند.

 

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبخش سفارشات