شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت دستگاه سیلر اتوکلاو

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات فنی دستگاه سیلر اتوکلاوقیمت دستگاه سیلر اتوکلاو ایرانی و خارجی
قیمت دستگاه سیلر اتوکلاو

اگر به دنبال بهترین قیمت دستگاه سیلر اتوکلاو هستید می توانید هم اکنون با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن با بهترین مدل های کاربردی این دستگاه ها از برند های معتبر ایرانی و خارجی آشنا شوید و متناسب با نوع نیاز کاربری خود کاربردی ترین دستگاه را با مناسب ترین قیمت بازار خریداری نمایید.

قیمت دستگاه سیلر اتوکلاو

مشخصات فنی دستگاه سیلر اتوکلاو

همانطور که می دانید در پزشکی و دندانپزشکی انواع سیستم ها و دستگاه های مختلف برای تشخیص، درمان و امور دیگری همانند انجام فرآیند استریلیزاسیون در مراکز درمانی کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این دستگاه ها بر اساس نوع نیاز کاربری با مشخصات فنی و ساختار ویژه ای طراحی و تولید می شوند.

برای اطلاع کاربران این دستگاه ها از نحوه عملکرد و توان کاربردی این دستگاه ها کاتالوگ هایی تعریف شده اند که تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربری را برای استفاده بهینه از این دستگاه ها از طریق این کاتالوگ ها و یا دفترچه های راهنما ارائه شده اند.

دستگاه های سیلر اتوکلاو در کنار سیستم های اتوکلاو برای دوخت و بسته بندی از تجهیزات ضروری به شمار می روند. بسیاری از این دستگاه ها به طور همزمان دارای چندین قابلیت از جمله برش و دوخت رول پک ها را دارند. در گروه کلی برای این دستگاه ها وجود دارد، یا به صورت نیمه اتوماتیک و دستی هستند که برای کاربرد های کوچکتر کاربرد دارند و یا با عنوان تمام اتوماتیک طراحی شده اند.

قیمت دستگاه سیلر اتوکلاو

قیمت دستگاه سیلر اتوکلاو ایرانی و خارجی

قیمت دستگاه سیلر اتوکلاو ایرانی و خارجی با در نظر گرفتن معیار های مختلف، تعیین می شوند. از جمله مهمترین معیارهای تعریف شده برای تعیین قیمت که عمومی بوده و برای تمامی انواع دستگاه های بزرگ و کوچک پزشکی و غیر پزشکی در نظر گرفته می شود و همین کاربری و توانایی دستگاه برای یک هدف مشخص می باشد.

به طور کلی دستگاه های سیلر در دو گروه کلی نیمه اتومات و تمام اتومات دسته بندی می شوند و به طور طبیعی اختلاف قیمت این دستگاه ها به نوع اتومات یا نیمه اتومات بودن آنها اختلاف قیمت های آنها مشخص می شود.

برای دریافت مشخصات دقیق دستگاه ها و اختلاف قیمت و نیز زمینه های کاربردی این دستگاه ها می توانید با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید. دستگاه های سیلر با توجه به خلاقیت تولید کنندگان در مدل های رومیزی و دیواری طراحی و تولید می شوند. برخی نمونه های تمام اتوماتیک این دستگاه ها نیز دارا پایه هستند که در اینصورت نیازی به میز های جداگانه ندارند.

 

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبخش سفارشات