شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی رول استریل پلاسما مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت رول استریل پلاسما و رول استریل بخارمرجع فروش رول استریل پلاسما ساده
رول استریل پلاسما

رول استریل پلاسما از پرکاربرد ترین محصولات بسته بندی استریل در بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد. برای مصرف کنندگان عمده به جهت کاهش هزینه های خرید توصیه می شود از طریق این نمایندگی معتبر به صورت مستقیم از معتبرترین کارخانه تولیدی رول استریل پلاسما، محصولات با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب را خریداری نمایند.

رول استریل پلاسما

تفاوت رول استریل پلاسما و رول استریل بخار

رول های استریل همگی محصولات درجه یکی هستند که در بسته بندیهای پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. از این محصولات برای استریل کردن ابزار و تجهیزات پزشکی استفاده می شود. به این صورت که ابتدا وسیله و ابزاری که می بایست استریل شود، درون این بسته بندی ها قرار گرفته و سپس داخل سیستم استریل کننده برای طی فرآیند استریل شدن، قرار می گیرد.

استریل ابزار و تجهیزات با روش های مختلفی انجام می شود که رایج ترین آنها استریل با دستگاه اتوکلاو است که عامل گند زدا بخار آب و دمای استریل بسیار بالا می باشد. نوع دیگر سیستم های استریل دستگاه های استریل پلاسما هستند که گاز پراکسید هیدروژن و در دمای پایین ابزار و وسیله را استریل می کنند.

انتخاب نوع سیستم استریل کننده به مقاومت فیزیکی و مکانیکی ابزار و تجهیزات در دماهای و شرایط مختلف ربط دارد. برخی ابزار و تجهیزات ظریف و حساس هستند ولی چون قابل استریل بوده و می توان چندین بار از آنها استفاده کرد، از روش هایی برای پاکسازی آنها استفاده می شود که کمترین میزان آسیب به آنها وارد شود و مقاومت آن کم نشود. برای اینگونه وسایل از رول های پلاسما استفاده می شود.

تفاوت اصلی رولهای استریل بخار و پلاسما به نوع کاغذ پزشکی مورد استفاده در تولید آنها بر می گردد. رول های بخار از کاغذ های سلولزی تولید می شوند و رولهای پلاسما از کاغذ های تایوک. هر یک از این کاغذ ها در شرایط مختلف استریلیزاسیون بهترین بازدهی را از خود نشان می دهند.

رول استریل پلاسما

مرجع فروش رول استریل پلاسما ساده

فروش رول ساده پلاسما و استریل در مراکز تولید رول استریل ایرانی معمولا تنها توسط نمایندگی های معتبر این مراکز تولیدی انجام می شود. عمده تولید کنندگان با اختصاص نمایندگی های فروش معمولا سعی در ایجاد یک ساختار فروش قوی برای محصولات خود دارند.

اگر به دنبال یک مرجع فروش معتبر برای انواع رول پلاسما با کیفیت مرغوب و درجه یک هستید می توانید از طریق این نمایندگی آنلاین در هر نقطه ای از ایران سفارش خرید خود را به سادگی ثبت کنید. برای اینکه بتوانید از نحوه خدمات این مجموعه و شرایط همکاری بهتر اطلاع بگیرید می توانید با مشاورین فروش مجموعه در تماس باشید.

 

 

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید