شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی پخش پد الکلی ایزو پروپیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

پد الکلی ایزوپروپیل چیست؟تفاوت پد الکلی ایزوپروپیل صنعتی و دارویی در چیست؟
پد الکلی ایزو پروپیل

پد الکلی از جمله پدهای بهداشتی می باشد که برای ضد عفونی کردن در پزشکی و حتی در خانه کاربرد فراوان دارد. نملیندگی های بسیاری در نواحی مختلف وجود دارند که اقدام به پخش و فروش پد الکلی ایزو پروپیل نموده و آن را به راحتی در اختیار متقاضی قرار می دهند. علاوه بر آن سایتهای معتبری هم به این منظور طراحی شده اند که شما را در خرید این محصول یاری می کنند.

پد الکلی ایزوپروپیل چیست؟

پد الکلی ایزو پروپیل

برای خرید پد الکلی ایزو پروپیل ابتدا باید اطلاعات مختصری در مورد آن داشته باشید تا در هنگام خرید این محصول بتوانید نوع با کیفیت آن را انتخاب نموده و خریداری نمایید.
لازم است بدانید که مواد اولیه پد الکلی از جنس پنبه یا گاز استریل می باشد که به محلول الکل 60 تا 70 درصد که با آب رقیق شده است آغشته شده و به صورت بسته بندی شده درآمده است تا هم کاملا بهداشتی باشد و هم استفاده از آن راحت و بدون دردسر باشد.
بسته بندی این پدها در کاغذهای آلومینیومی می باشد که سبب حفظ حالت استریل این پدها شده و استفاده از آن را برای کاربر راحت می نماید.
با شرایط کنونی که در جامعه حاکم است استفاده از این پد می تواند گزینه خوبی برای همه افراد جهت ضدعفونی کردن سطوح باشد تا محیطی امن و عاری از هرگونه آلودگی را برای همه بوجود آورد.
بطور کلی این پدها برای ضدعفونی سطوح، ضدعفونی پوست بیمار قبل از تزریق، و قابل استفاده در منزل برای استفاده شخصی جهت پاک کردن سطوح می باشد.

تفاوت پد الکلی ایزوپروپیل صنعتی و دارویی در چیست؟

پد الکلی ایزو پروپیل

پد الکلی ایزو پروپیل دارویی یا پزشکی که به الکل مالشی شهرت دارد و موارد مصرف پد الکلی را می توان به این صورت بیان کرد که عبارتند از ضدعفونی کننده، برطرف کردن حالت تهوع پس از عمل، ضدعفونی سطوح و استفاده های موضعی به عنوان ماده قابض، دئودورانت، کشیدن آب گوش، دردهای عضلانی و جداکردن کنه کاربرد دارد.
پد الکلی ایزو پروپیل با الکل صنعتی در برخی موارد دارای تفاوت می باشد که یکی از مهمترین تفاوتهای آن نوع اکلی می باشد که الکل صنعتی اتانول نام دارد و تفاوت این دو نوع الکل در تاثیری است که بعد از ضدعفونی بر اشیا یا پوست بدن می گذارد.
از آنجا که اتانول برای تاثیر گذاری مثبت بر روی اشیا یا سطح پوست باید به دمای خاصی برسد و زمان لازم است تا به نتیجه دلخواه دست یابیم استفاده از الکل ایزوپروپیل این عمل را با سرعت بیشتری انجام می دهد و از نظر سرعت عمل کارایی فوق العاده ای دارد بدون نیاز به شرایط خاص محیطی عاری از هرگونه آلودگی را برایتان مهیا می سازد. درحالیکه اتانول در شرایط خاص و با غلظت 70 درصد این شرایط را برایتان فراهم می کند.

 

 

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09107731502

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: khodadadi094@gmail.com.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبخش سفارشات