شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت بازرگانی رول مدیکال وارداتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت رول مدیکال وارداتیشرکت های وارد کننده رول مدیکال
رول مدیکال وارداتی

رول مدیکال وارداتی یکی از انواع رول های اتوکلاو عرضه شده در بازار است که بیشتر از چین وارد بازار های ایران می شود. این رول ها از نظر کیفیت برتری چندانی نسبت به نمونه های ایرانی ندارند و اما از نظر قیمت کمی گرانتر عرضه می شوند. برای خرید انواع رول استریل اتوکلاو وارداتی و تولید شده در ایرانی می توانید از طریق این مجموعه خرید خود را انجام دهید.

رول مدیکال وارداتی

قیمت رول مدیکال وارداتی

قیمت رول مدیکال وارداتی یکی از موضوعات مهم برای خریداران این محصول است که می خواهن حجم عمده از آن محصولات استریل را سفارش دهند. رول های مدیکال وارداتی از این جهت که از بازار های خارج از کشور و عمدتا از بازار های چین خریداری می شوند، با این نام شناخته شده اند.

یکی از جذابیت های رول های وارداتی در بازار محصولات بسته بندی استریل رنگ های زیبای این محصولات است. به طور کلی رنگ هایی که برای رول های اتوکلاو بخار و اتیلن اکساید در بازار وجود دارد عبارتند از:

  1. رنگ آبی
  2. رنگ سبز
  3. رنگ سفید
  4. رنگ بنفش

البته رول اتوکلاو آبی رنگ و رول اتوکلاو سبز به دلیل زیبایی لطیفی که دارند، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند. برای خرید این محصولت با قیمت مناسب مسیر های مختلفی به ویژه برای شهرستان های دور و نزدیک غیر از تهران وجود دارد.

رول مدیکال وارداتی

شرکت های وارد کننده رول مدیکال

شرکت های بازرگانی متعددی در زمینه واردات انواع رول اتوکلاو بخار و رولاستریل پلاسما در ایران  فعالیت دارند که مستقیم و غیر مستقیم محصولات خود را با قیمت های مختلف در بازار های فروش این محصولات عرضه می کنند.
در کنار انواع رول استریل می توانید از طریق نمایندگی های معتبر انواع دستگاه سیلر یا همان دستگاه دوخت رول پک اتوکلاو را نیز با قیمت مناسب خریداری کنید.
البته نا گفته نماند که این دستگاه های دوخت به صورت دستی و اتوکاتیک هستند. نمونه های دستی این دستگاه ها که با عنوان نیمه اتوماتیک نیز شناخته می شوند. این دستگاه ها معمولا رول های اتوکلاو با عرض های کمتر از 30 سانتی متر را دوخت می زنند.
اما دستگاه رول پک اتوکلاو این مزیت را دارند که انواع رول استریل با عرض های مختلف از 5 سانت تا 50 سانت را به صورت خودکار برش زده و دوخت آن را انجام می دهند. این دستگاه ها مناسب مراکز بزرگ که مصارف رول استریل آنها بسیار زیاد است مناسب تر می باشد، که البته قیمت بالاتری هم دارد.

 

 

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبخش سفارشات