شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت کاغذ استریل

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات و کاربرد کاغذ استریل در پزشکیاستعلام جددیترین قیمت کاغذ استریل
قیمت کاغذ استریل

قیمت کاغذ استریل و البته تمامی انواع محصولات بسته بندی استریل در بازار امروز بسیار متغیر است و هر لحظه در حال تغییر می باشد. اگر به دنبال بهترین قیمت برای خرید کاغذ های استریل با کیفیت درجه یک هستید می توانید برای استعلام قیمت و نیز ثبت سفارش فروش و شرایط و زمان تحویل با مساورین فروش در این مجموعه تماس بگیرید.

قیمت کاغذ استریل

مشخصات و کاربرد کاغذ استریل در پزشکی

کاغذ های استریل در بازار محصولات متنوعی را شامل می شوند که هر یک با توجه به نوع روش استریل انتخاب می شوند. البته از نظر شکل ظاهری و نوع کاربری نیز تفاوت های مختصری بین این محصولات وجود دارد ولی در کل ماهیت تمامی این محصولات به نوعی یکسان می باشد و این محصولات عبارتند از:

  1. رول استریل بخار
  2. رول استریل اتیلن اکساید
  3. رول استریل پلاسما
  4. کاغذ کرپ استریل
  5. پاکت اتوکلاو

هر یک از این محصولات با برخی نام های دیگر نیز شناخته می شوند. برای مثال رول پلاسما با عنوان رول یا کاغذ تایوک نیز معرفی می شود. رول بخار نیز با نام کاغذ وی پک شناخته شده است. به طور کلی اسامی زیادی برای این محصولات در بازار رواج دارد که با چند بار رفت و آمد به بازار این محصولات با این اسامی آشنا خواهید شد.

کاغذ های استریل نوع ویژه از انواع کاغذ های پزشکی هستند که برای بسته بندی تجهیزاتی که قرار است استریل شوند استفاده می شوند. این کاغذ ها زمانی که داخل سیستم استریل کننده قرار می گیرند، با باز شدن منافذ کاغذ اجازه می دهند تا ماده ضذعفونی کننده در قالب گاز وارد بسته بندی شده و فرایند استریل انجام شود.

پس از پایان فراند استریل این منافذ بسته شده و تا زمانی که بسته بندی باز نشود و یا دچار آسیب جدی نشود، ابزار داخل آن تا مدت زمان مشخص استریل باقی می ماند.

قیمت کاغذ استریل

استعلام جددیترین قیمت کاغذ استریل

قیمت محصولات و کاغذ های بسته بندی استریل در بازار امروز با توجه به عدم ثبات در بازار با تغییرات زیاد و لحظه ای مواجه است. به طوریکه اعلام قیمت ثابت این روز ها کار بسیار پیچیده ای شده است. به همین جهت عمده خریداران برای اطمینان از قیمت و داشتن خرید آگاهانه و مقرون به صرفه با تماس های آنلاین قیمت روز این محصولات را از طریق مشاورین فروش استعلام می گیرند.

کاغذ های استریل محصولات پرکاربرد و با اهمیتی هستند که نوع بیمارستانی آنها و نمونه هایی که در کلینیک های دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد، تفاوت هایی با یکدیگر دارند. پاکت و رول های اتوکلاو بیشتر در کلینیک های دندانپزشکی و برای ابزار و تجهیزات دندانپزشکی کاربرد دارد در حالی که رول پلاسما، اتیلن اکساید و کاغذ های کرپ بیمارستانی در گروه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی هستند.

 

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09107731502

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: khodadadi094@gmail.com.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبخش سفارشات