شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش دستگاه رول پک دندانپزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه رول پک دندانپزشکی چه ویژگی هایی دارد؟قیمت دستگاه رول پک دندانپزشکی

دستگاه رول پک دندانپزشکی توسط مراکز پخش در تمام مراکز درمانی به صورت فراگیر پخش می شود تا این دستگاه عالی و کارآمد جهت ضد عفونی و استریل ماندن ابزار دندانپزشکی مورد استفاده قرار گیرد. تولید کننده دستگاه رول پک دندانپزشکی را برای استریل نگه داشتن وسایل دندانپزشکی از بهترین ابزار و وسایل تولید کرده و این دستگاه عالی و مفید را در دسترس تمام مراکز درمانی و دندانپزشکی گذاشته تا به آسانی در دسترس همه باشد.

پخش دستگاه رول پک دندانپزشکی

دستگاه رول پک دندانپزشکی چه ویژگی هایی دارد؟

دستگاه رول پک دندانپزشکی چه ویژگی هایی دارد؟ دستگاه رول پک دندانپزشکی در واقع دستگاه بسته بندی استریل لوازم و تجهیزات دندانپزشکی است. این دستگاه دارای رولی است که ابزار توسط آن پوشش داده شده و در آن قرار می گیرد و توسط دستگاه یک سمت آن دوخت می شود و وسایل هر چه که باشد داخل رول قرار داده می شود و سپس سر دیگر رول زیر المنت دستگاه دوخت قرار گرفته و دوخت شده و کنار می گذارند.

دستگاه رول پک دندانپزشکی دارای ویژگی های بسیار عالی است این دستگاه تا رول های ۳۰ سانتی متری را به راحتی در خود جای می دهد دارای المنت جهت دوخت است که حرارتی عالی و به اندازه داشته و از پس دوخت محکم به خوبی بر می آید و طول عمر مفید خوبی دارد در دستگاه رول پک سیستم ایمنی نسبت به سوختن کاغذ قرار داده شده تا کاغذی که درون دستگاه قرار داده می شود به هیچ عنوان نسوزد این دستگاه در دو طرف دارای برش زننده ای است که رول را به اندازه دلخواه می توان با آن برش داد و وقتی رول را جهت دوخت داخل دستگاه می گذاریم سوتی جهت اعلام دوخت کافی دارد که با در آمدن صدای سوت متوجه می شویم دوخت کامل شده است.

تولید کننده پخش رول پک را به مراکز مختلف توزیع کننده سپرده است تا دستگاه رول پک به راحتی در خدمت تمام متقاضیان باشد.

قیمت دستگاه رول پک دندانپزشکی

قیمت دستگاه رول پک دندانپزشکی قیمت رول پک با انجام خدمات و ویژگی هایی که دارد دارای قیمتی متعادل و مناسب است ولی تولید کننده این امکان را به تمام مشتریان داده که با قطع دست تمام واسطه ها بتوانند به صورت مستقیم از خود تولید کننده این کالا را خریداری و از قیمت نازلتر این محصول کارآمد و عالی برخوردار شوند.

همین طور تولید کننده سایتی در اینترنت طراحی کرده و انواع مختلف دستگاه تولیدی خود را در این سایت جهت اطلاع بخشی به تمام مصرف کنندگان گذاشته است و دیگر کافی است متقاضی با مختصر جستجویی در اینترنت بدون اینکه وقت زیادی را هدر بدهد از انواع این کالا دیدن و در صورت تمایل مدل خاصی را که مد نظر دارد مشخص و به سادگی خریداری کند.

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09107731502

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: khodadadi094@gmail.com.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبخش سفارشات