شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز مواد کامپوزیت دندان درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

طول عمر مواد کامپوزیت دندان درجه یکبازار پخش مواد کامپوزیت دندان درجه یک

 کامپوزیت دندان یکی از روش های درمانی و زیبایی دندان است که اغلب برای گرفتن عیوب دندان مانند شکستگی ها ،کم کردن فاصله دندان ها و به وجود آوردن لبخندی زیبا، به وسیله موادی به نام رزین کامپوزیت توسط دندانپزشکان بیشتر برای اصلاح دندانهای جلویی هر دو فک بر روی دندان ها قرار می گیرند.

امروزه انواع مواد کامپوزیت های دندان درجه یک و درجه دو با کیفیت های متفاوت ، توسط شرکتهای فعال در این زمینه ساخته می شوند که بهترین و پرکاربردترین نوع آن، مواد کامپوزیت دندان درجه یک است.

قیمت روز مواد کامپوزیت دندان درجه یک

طول عمر مواد کامپوزیت دندان درجه یک

طول عمر مواد کامپوزیت دندان درجه یک

قیمت مواد کامپوزیت دندان با طول عمر مواد کامپوزیت دندان ارتباط مستقیمی دارد، یعنی هر چه از مواد کامپوزیت درجه یک با شفافیت و کیفیت بهتری استفاده کنیم طول عمر و قیمت بالاتری را خواهیم داشت. قیمت مواد کامپوزیت دندان معمولاً ثابت نیست و بسته به مارک آن یعنی نام شرکت تولیدی آن و کیفیت آن متفاوت است. به عنوان مثال دو شرکت تولیدی مواد کامپوزیت دندان هر دو مواد درجه یک را تولید کند اما ممکن است مواد کامپوزیت درجه یک ساخته شده توسط شرکت شماره یک ، نسبت به مواد کامپوزیت درجه یک ساخته شده توسط شرکت شماره دو از کیفیت بالاتر و قیمت بالاتری برخوردار باشد.

بهترین کامپوزیت های دندان با کیفیت های متفاوت به طور مستقیم و بدون نیاز به ساخت در آزمایشگاه توسط دندانپزشک ها به صورت لایه لایه بر روی دندان ها قرار میگیرد و سپس با استفاده از فشار و نور هر لایه محکم میشود ، تا به ضخامت مورد نظر برسد.

از دیگر عواملی که بر روی طول عمر مواد کامپوزیت دندان درجه یک  تاثیر بسزایی دارد، میزان مهارت دندانپزشک در محکم کردن و تطبیق رنگ و خطوط بین لایه های کامپوزیت است. لازم به ذکر است که مواد کامپوزیت دندان فقط در یک جلسه قابل اجرا بر روی دندان ها است و با لمینت متفاوت است زیرا لمینت در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته می شود، اما کامپوزیت به صورت مستقیم توسط متخصصان کامپوزیت بر روی دندان ها قرار داده می شوند و هنر و مهارت دندانپزشک در اجرای آن نقش مهمی دارد.

بازار پخش مواد کامپوزیت دندان درجه یک

بازار پخش مواد کامپوزیت دندان درجه یک

امروزه با توجه به اهمیت بیشتر مردم به مقوله زیبایی، بازار مواد کامپوزیت دندان نیز داغ بوده و مورد استقبال مردم در سراسر جهان قرار گرفته است. این تولیدات و دیگر موارد پزشکی در بازار تجهیزات پزشکی خرید و فروش می‌شود. اما در بازار پخش اقلام پزشکی ،پخش مواد کامپوزیت دندان درجه یک و درجه دو نیز انجام می شود.

علاوه بر پخش به صورت حضوری، پخش مواد کامپوزیت دندان به صورت خرید آنلاین یا اینترنتی نیز دنبال می‌شود. که ممکن است کم هزینه تر و با قیمتی به صرفه تر از نمایندگی ها، علی الخصوص برای تامین اقلام مصرفی ویژه بیمارستان ها تمام شوند. در کل برای اطمینان خاطر در زمینه ی خرید مواد کامپوزیت دندان درجه یک بهتر است به نمایندگی های مجاز و معتبر تامین ، فروش و پخش اقلام و تجهیزات پزشکی مراجعه کرد. 

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبخش سفارشات