شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چسب ضد حساسیت 1.25 ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت چسب ضد حساسیت شیشه ای با کاغذیصادرات چسب ضد حساسیت 1.25

فروش چسب ضد حساسیت 1.25 ایرانی در کشور به دو صورت عمده و مستقیم انجام می شود. فروش این محصول در بسته های مختلفی صورت می گیرد و در قیمت تمام شده این کالا تاثیر بسزایی خواهد داشت. چسب های ضد حساسیت کاملا سازگار با پوست هستند و هیچ گونه مشکلی را برای افراد ایجاد نخواهند کرد.فروش چسب ضد حساسیت 1.25 ایرانی

تفاوت چسب ضد حساسیت شیشه ای با کاغذی

تفاوت چسب ضد حساسیت شیشه ای با کاغذیچسب های ضد حساسیت مدل های متنوعی دارند که از جمله آنها می توان به چسب های ضد حساسیت شیشه ای و چسب های کاغذی اشاره کنیم. این دو محصول تفاوت های بسیار زیادی با هم دارند که این تفاوت ها را می توان به صورت زیر بیان کرد:

  • یکی از اصلی ترین تفاوت های موجود بین چسب های با کیفیت ضد حساسیت شیشه ای با کاغذی در میزان استحکام آنها می باشد. چسب های شیشه ای از میزان چسبندگی بسیار زیادی در مقایسه با چسب های کاغذی برخوردار هستند.
  • از دیگر تفاوت ها و اخلاف هایی که بین چسب های کاغذی و شیشه ای وجود دارد، میزان شفافیت آنها می باشد. چسب های شیشه ای همان طور که از نام آنها مشخص است از شفافیت بسیار زیادی در مقایسه با چسب های کاغذی برخوردار هستند.
  • یکی دیگر از تفاوت هایی که بین این دو محصول وجود دارد، این است که چسب ضد حساسیت شیشه ای باعث ایجاد فشار بر روی پوست های نازک و حساس نخواهد شد که این امر باعث شده تا همه افراد با هر نوع پوستی بتوانند از آن استفاده کنند.
  • چسب های شیشه ای در قیاس با نوع کاغذی آن به گونه ای ساخته شده اند که در هنگام برداشتن از روی پوست باعث ایجاد زخم نمی شوند و دارای رایحه های معطر می باشند.

صادرات چسب ضد حساسیت 1.25

صادرات چسب ضد حساسیت 1.25تولید چسب ضد حساسیت 1.25 در کشور در سال های اخیر تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کرده است. تولید این محصول طی مراحل مختلفی صورت می گیرد و در هر یک از این مرحل کیفیت این کالا مورد بررسی قرار می گیرد. تولید انبوه این کالا باعث شده تا زمینه صادرات این کالا فراهم گردد. صادرات این محصول در بسته بندی های بسیار زیبا و ایمن و به صورت مستقیم صورت می گیرد.

از چسب های صادر شده به دیگر کشور ها می توان به چسب ضد حساسیت کاغذی و چسب های شیشه ای اشاره کرد. از کشور هایی که این محصول به آنجا صادر می گردد، می توان به عراق، افغانستان و ترکیه اشاره کرد. این کشور ها از همسایگان ایران هستند و بخش مهمی از مبادلات خود را با ایران انجام می دهند.

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبخش سفارشات