شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین مواد کامپوزیت دندان

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کلی انواع مواد کامپوزیت دندانقیمت عمده مواد کامپوزیت دندان

شرکت های بسیاری در زمینه فروش مواد کامپوزیت دندان فعالی دارند. فروش بهترین مواد کامپوزیت به متخصصان و پزشکانی می باشد که در زمینه های دندان پزشکی فعالیت دارند. فروش بهترین مواد کامپوزیت دندان، برای افراد و متخصصانی می باشد که می خواهند نوع با کیفیت این نوع کامپوزیت را بخرند و از آن استفاده کنند. این نوع مواد دارای کیفیت بالا می باشند و از مواد مرغوب ساخته شده است. 

فروش بهترین مواد کامپوزیت دندان

معرفی کلی انواع مواد کامپوزیت دندان

معرفی کلی انواع مواد کامپوزیت دندان کامپوزیت از موادی می باشد که در سفید کردن دندان استفاده می شود و طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است. در روش استفاده از کامپوزیت، از کامپوزیت هایی استفاده می شود که از جنس پلیمر می باشند کامپوزیت دندان انواع مختلفی دارد.در زیر به چند نوع از مواد کامپوزیت دندان اشاره می کنیم:

کامپوزیت هایی که نوع درشت می باشند. این نوع کامپوزیت ها ذرات درشت تری را به نسبت دیگر دارا می باشند و مقاومت خیلی زیادی در مقابل خطرات و فشار دندان ها از خود نشان می دهند. کامپوزیت های نوع ریز که دانه های ریز تری دارند اما این نوع کامپوزیت ها مقاومتشان کمتر می باشد اما سطحشان بسیار حالت صافی را دارد و این برای تمیز شدن دندان بسیار خوب می باشند.

از نوع های دیگر این مواد می توان دانه های هیبردی را نام برد که میان دو نوعی که بالا اشاره شد می باشد و مقاومت متوسطی از خود نشان می دهند سطح این نوع دانه ها نیز سطح به نسبت صاف تری را دارا می باشد از نوع های این مواد، می توان انواع و اقسام دیگر آن را نام برد که دارای شکل ها و نوع های دیگر می باشند. هر نوع کامپوزیتی، دارای شکل های متفاوتی می باشند و دانه های متفاوتی از هم دارند.

قیمت عمده مواد کامپوزیت دندان

قیمت عمده مواد کامپوزیت دندان مواد کامپوزیت دندان، امروزه در صنعت دندان پزشکی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و در سفید کردن دندان بسیار کارآمد می باشد. قیمت این نوع مواد با توجه به اینکه اکثرا وارداتی می باشند در بازار متناوب است و با نوسانات ارز و دلار نیز قیمت آن افزایش و کاهش می یابد. اما با توجه به اینکه این نوع مواد در مقیاس های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است خرید آن به صورت عمده انجام شود. 

قیمت مواد کامپوزیت دندان، از نوع های دیگر خرید بسیار پایین تر می باشد و به صرفه تر است. هم چنین مشتریان نیز می توانند نرخ کمتری بپردازند تا این محصول را بخرند. قیت عمده مواد کامپوزیت دندان، را می توان از وب سایت اینترنتی مربوطه نیز مشاهده نمود. 

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09107731502

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: khodadadi094@gmail.com.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبخش سفارشات