شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مواد پانسمان دندانپزشکی در انواع مختلف

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد تشکیل دهنده پانسمان دندانآخرین قیمت مواد پانسمان دندانپزشکی

پاسمان دندان یک نوع خمیر است که برای پر کردن منافذ استاندارد دندان به کار گرفته می شود. برای خرید مواد پانسمان دندانپزشکی درجه یک از طریق وب سایت با ما همراه باشید.

خرید مواد پانسمان دندانپزشکی در انواع مختلف

مواد تشکیل دهنده پانسمان دندان

مواد تشکیل دهنده پانسمان دندان مواد پانسمان موقت دندان یک خمیری است به نام کاویزول که وقتی با بزاق دهان در تماس باشد سریعا سفت و‌محکم‌ می شود بنابراین برای پر کردن موقت دندان برای جلسات عصب کشی بهترین راه کار است.

زمانی که دندان شما مشکلات ریشه و عصب دارد درمان آن در یک جلسه مشکل است و هم برای بیمار خسته کننده است و همچنین زمانی طول می‌کشد که روکش جدید دندان آماده شود از این رو از پانسمان دندان استفاده می کنند و حفره دندان را پر می کنند تا زمان جلسه بعد مشکلاتی هم‌چون درد و گزگز بیمار را نرنجاند.

هم چنین هنگام دندان درد نیز می شود از این ماده استفاده کرد به طوری که با پر کردن منافذ دندان از ورود هوا و رطوبت و ورود باکتری جلوگیری می‌کند و باعث تسکین درد می شود.

ترکیبات تشکیل دهنده کارویزل عبارت است از: رزین _ کلسیم _ زینک اکساید _ زینک سولفات. این ماده در تماس با بزاق دهان به مدت ۳۰ ثانیه سفت می شود و بعد از گذشت ۳ ساعت قابلیت جویدن پیدا می کند و مستحکم می شود‌. این خمیر توسط شرکت ها و برندهای مختلفی تهیه و تولید می شود.

فقط به این نکته توجه کنید که از مسواک کردن محکم‌ پانسمان دندان خودداری کنید همچنین هنگام استفاده از نخ دندان به دقت مراقب باشید.

استفاده از خوراکی های چسبناک‌ مانند شکلات و تافی و آدامس ممنوع می باشد، زیرا باعث می شود که پانسمان از حفره دندان خارج شود.

هم چنین برای نگه داری‌ بهتر پانسمان می توانید که هنگام صرف غذا از ظرف که پانسمان ندارد استفاده کنید و طول عمر و دوام پانسمان خود را بالا ببرید بنابراین سعی کنید که به خوبی از پانسمان خود مراقبت‌ کنید و چنان چه پانسمان افتاد سریعا به پزشک مراجعه کرده و آن را ترمیم کنید در غیر این صورت دچار عفونت و آبسه می شوید.

آخرین قیمت مواد پانسمان دندانپزشکی

آخرین قیمت مواد پانسمان دندانپزشکی مزایا استفاده از پانسمان موقت:

سهولت ترمیم های موقت و تزریقی – پر کردن و مهر و موم موقت سایت های ایمپلنت حاوی فلوراید

برای مشاهده آخرین قیمت مواد پانسمان دندانپزشکی شما عزیزان‌ می توانید از طریق وب سایت اقدام کنید. ما به شما بهترین و با دوام ترین مواد پانسمان موقت دندان را ارائه می دهیم. لازم به ذکر است که خرید عمده از قیمت پایین تری برخوردار است.

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید