شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع بهترین کاغذ کرپ ARJO بیمارستانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرح کامل نحوه عملکرد کاغذ کرپ ARJO بیمارستانیبازار فروش کاغذ کرپ ARJO بیمارستانی
کاغذ کرپ ARJO بیمارستانی

بهترین کاغذ کرپ ARJO بیمارستانی بر اساس کیفیت کارایی که در سیستم استریل کننده از خود نشان می دهد، این کاغذ ها از جمله محصولات خاص بسته بندی استریل هستند که بیشتر برای انتقال ابزار و تجهیزات اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرند و در این نمایندگی با بالاترین سطح کیفیت، از برند های مختلف و بر اساس نیاز مصرف کنندگان در ابعاد مختلف عرضه می شوند.

کاغذ کرپ ARJO بیمارستانی

شرح کامل نحوه عملکرد کاغذ کرپ ARJO بیمارستانی

در طی فرآیند استریل ابزار و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی تجهیزات و امکانات متعددی مورد استفاده قرار می گیرند، که هر یک از آنها بر اساس نیاز سیستم برای کارایی خاصی طراحی و تولید شده اند و نحوه عملکرد آنها به گونه ای است که در طی فرآیند استریل عملکرد سیستم را تکمیل می کند.

کاغذ های کرپ Arjo که نوعی محصول بسته بندی استریل بیمارستانی هستند، در روش های مختلف استریل مانند بخار، اتیلن اکساید و استریل با اشعه گاما مورد استفاده قرار می گیرند. نوع دیگری از این کاغذ ها نیز با داشتن خواص ضد الکل و ضد آب مناسبی که دارند، در سیستم استریل با روش پلاسما مورد استفاده هستند.

آز مهمترین ویژگی های تعریف شده برای این کاغذ ها بر اساس نحوه عملکردی که دارند، می توان به این موارد اشاره نمود:
ویژگی ها:

  • %BEF99.9
  • تنوع ابعاد
  • ۶۰gms
  • تنوع رنگی: آبی و سبز

مهمترین مزایای کاربردی این محصولات  این است که با استفاده از کاغذهای Crepe بسته بندی و انتقال وسایل از CSSD به اتاق های عمل به ساده ترین روش و به راحتی انجام می شود.

کاغذ کرپ ARJO بیمارستانی

بازار فروش کاغذ کرپ ARJO بیمارستانی

فروش کاغذ کرپ در بازار های مختلف با توجه به برند های تعریف شده برای این محصولات معمولا با قیمت های متنوعی انجام می شود. این کاغذ های استریل پزشکی از آنجا که در سیستم های استریل برای رعایت بهداشت عمومی اهمیت بسیار بالایی دارد. استفاده از این کاغذ ها بیشتر در بیمارستان ها و کلینیک های درمانی بزرگ و کوچک در سطح گسترده ای انجام می شود و به همین جهت نمایندگی های متعددی در زمینه توزیع بهترین کاغذ های کرپ بیمارستانی در سطح گسترده در تمام بازار های ایران فعالیت دارند.

این روز ها به دلایل متعدد اجتماعی و غیر اجتماعی معاملات در بازار بسیاری از این محصولات به صورت آنلاین انجام می شود و در این نمایندگی امکان دسترسی به بالاترین سطح کیفیت انواع محصولات بسته بندی استریل با مناسب ترین قیمت امکان پذیر می باشد.

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید