شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت رول کاغذ کرپ در بهترین مراکز فروش

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های بهترین رول کاغذ کرپواردکنندگان رول کاغذ کرپ درجه یک

یکی از وسایل و تجهیزاتی که در اتاق عمل استفاده می شود، رول کاغذ کرپ است. با وجود استفاده زیاد و گسترده از آن، قیمت این کاغذها در بازار ثابت نیست و متاثر از فاکتورهای مختلف تغییر می کند. از این رو، لازم است که از آخرین قیمت رول کاغذ کرپ در بهترین مراکز فروش آگاهی داشت. برای آگاهی از قیمت ها روش های زیادی وجود دارد، که از جمله آن می توان استفاده از این سایت باشد. 

آخرین قیمت رول کاغذ کرپ در بهترین مراکز فروش

ویژگی های بهترین رول کاغذ کرپ

ویژگی های بهترین رول کاغذ کرپبرای بسته بندی استریل به روش آسان و مناسب برای انتقال وسایل از CSSD به اتاق های عمل از کاغذ کرپ استفاده می شود. این کاغذها دارای ویژگی ها و خصوصیاتی می باشند، که استفاده از آن ها را بسیار مناسب و مفید می کند. از جمله ویژگی رول کاغذ کرپ می توان به این موارد اشاره کرد: 

  • جنس کاغذ: جنس این کاغذها به صورت صد درصد سلولز می باشند. علاوه بر این به دلیل داشتن این جنس دارای ویژگی ضدباکتریایی نیز می باشد و در برابر رطوبت نیز بسیار مقاوم است. ولی با این وجود از نفوذ عامل استریل بخار نمی تواند جلوگیری کند. از این رو، در زمان استریل پوشش بسیار مناسبی می باشد. 
  • ابعاد و شکل: رول کاغذ کرپ امروزه در شکل ها و برش های مختلف و در ابعاد متنوع تولید و به بازار عرضه می شود. هر کدام از این برش ها و ابعاد دارای خصوصیات خاص خود می باشد. 
  • رنگ بندی: این کاغذها دارای رنگ های استاندارد می باشند که از جمله آن باید به رنگ سبز، سفید و آبی آن اشاره کرد. ولی با این وجود طیف های مختلفی از رنگ های آن امروزه در بازار قابل خرید است. 

علاوه بر این ها، باید گفت که از دیگر ویژگی رول کاغذ کرپ به داشتن معیارهای استاندارد، امکان دفع الکل، برجسته و ساده بودن آن و هم چینن سبک بودن آن می توان اشاره کرد. 

واردکنندگان رول کاغذ کرپ درجه یک

واردکنندگان رول کاغذ کرپ درجه یکویژگی های رول کاغذ کرپ بسیار زیاد و متنوع است. همین ویژگی ها موجب می شود، که استفاده از آن در اتاق های عمل و مراکز مختلف درمانی بسیار گسترده باشد. با این وجود این نوع کاغذها در بازار قیمت های ثابتی ندارند و عوامل مختلفی بر روی قیمت آن ها تاثیر می گذارد.

ولی با این حال، می توان با مراجعه به وارد کنندگان رول کاغذ کرپ درجه یک بهترین و با کیفیت ترین کاغذها را به صورت کلی و عمده خریداری کرد. خرید از وارد کنندگان این کاغذها مزیت های زیادی دارد که از جمله آن می توان به امکان خرید ارزان قیمت تر آن اشاره کرد. 

ثریا شریفی زاده

شرکت تجهیزات دندان پزشکی رادپینا

بزرگترین تامین و تولید کننده مواد مصرفی دندان پزشکی

جهت رویت لیست محصولات و ارتباط با واحد فروش کلیک نمایید.

لیست کالا و محصولات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبخش سفارشات