شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین انواع بسته بندی استریل ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط بسته بندی استریل ابزار پزشکیانتخاب بهترین انواع بسته بندی استریل ارزان
بسته بندی استریل

بسته بندی استریل از جمله مهمترین موضوعات در بخش های درمانی در مراکز مختلف پزشکی و درمانی می باشد که برای این منظور از ابزار و تجهیزات ویژه ای که برای این منظور تولید شده اند استفاده می شود. بهترین انواع کاغذ استریل با اهداف بسته بندی در قالب رول، پاکت و کاغذ های برش خورده آماده را می توانید با قیمت ارزان از طریق این نمایندگی خریداری نمایید.

بسته بندی استریل

شرایط بسته بندی استریل ابزار پزشکی

همانطور که می دانید استفاده از محصولات بسته بندی استریل در مراکز پزشکی و دندانپزشکی برای ابزار و تجهیزات پر کاربرد در این مراکز رواج زیادی دارد. موضوع بسته بندی استریل از آنجایی که در زمینه پیشگیری از انتقال بیماری های عفونی و سایر انواع بیماری های مسری انجام می شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

شرایط چندان ویژه ای برای بسته بندی ابزار و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی جهت استریل کردن آنها وجود ندارد، تنها موضوعاتی که باید به آنها توجه نمود این است که:

  1. برای شرایط استریلیزاسیون نوع بسته بندی مناسب انتخاب شود.
  2. شرایط انبار داری تجهیزات استریل شده مناسب باشد.
  3. بسته بندی ها قبل از قرار گرفتن در دستگاه به خوبی مهر و موم شوند.
  4. دستگاه استریل کالیبره شده باشد.

بهترین محصولات بسته بندی استریل از نظر شکل ظاهری مشخصات بارزی ندارند. تنها ضخامت مناسب آنها و گاها لطافت کاغذ های مدیکال می تواند موید کیفیت خوب آنها باشد. البته تمامی انواع محصولاتی که در نمایندگی های معتبر و این نمایندگی به روش های مختلف حضوری و غیر حضوری عرضه می شوند از کیفیت لازم برخوردار هستند.

بسته بندی استریل

انتخاب بهترین انواع بسته بندی استریل ارزان

برای انتخاب بهترین انواع بسته بندی های استریل جهت خرید قیمت مناسب، اگر محصول را از مراکز معتبر تهیه می کنید، هیچ جای نگرانی در زمینه کیفیت وجود ندارد. در کل برای محصولاتی ماند کاغذ کرپ بیمارستانی موضوع مهمی که وجود دارد ضخامت و لطافت این کاغذ ها می باشد.

معمولا دو نوع از این محصول در بازار عرضه می شود، کاغذ های ۵۰ گرمی و کاغذ های ۷۰ گرمی. کاغذ های ۷۰ گرمی معمولا ضخامت مناسب و کیفیت لازم برای بسته بندی های پزشکی را دارا هستند و اغلب نیز در رنگ های آبی، سفید و سبز در بازار عرضه می شوند.

کاغذ های کرپ به صورت برش خورده در ابعاد مربعی از سایز های ۲۰*۲۰ تا سایز های ۱۲۰*۱۲۰ در بسته بندی با تعداد مشخص قابل عرضه می باشند. معمولا سایز های کوچکتر در بسته های ۲۰۰۰ تایی و سایز ها بزرگتر در تعداد کمتر بسته بندی و عرضه می شوند.

 

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید