شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی پخش عمده رول استریل بخار

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرفروش ترین سایز های رول استریل بخارخرید مستقیم از نمایندگی پخش انواع رول استریل
رول استریل بخار

نمایندگی پخش عمده رول استریل بخار در سراسر ایران این محصولات را با تایید بهترین و معتبر ترین استاندارد های جهانی با مناسب ترین قیمت برای خریداران و مصرف کنندگان عمده عرضه می کند. در این نمایندگی به صورت آنلاین بهترین برند های موجود در بازار این محصول را با بهترین شرایط و قیمت خریداری کنید.

رول استریل بخار

پرفروش ترین سایز های رول استریل بخار

همانطور که می دانید ابزار و تجهیزات قابل استریل پزشکی در سایز و ابعاد مختلفی هستند. رول استریل بخار که با عنوان رول اتوکلاو دندانپزشکی نیز شناخته می شود، در بین محصولات بسته بندی استریل از پرکاربردترین نمونه ها هستند که برخی سایز های آن مصرف و د نتیجه فروش بیشتری دارند.

به طور کلی سایز های رول ها که بر اساس عرض آنها تعیین می شود از عرض ۵ سانتی متر شروع می شود و در مجموع شامل عرض های ۵، ۷.۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵، ۳۰، ۳۵ و ۴۰ هستند. البته عرض ۵۰ سانتی این رول ها نیز به صورت سفارشی قابل تولید است.

سایز رول های دندانپزشکی معمولا ۵، ۷.۵ و ۱۰ سانتی هستند. ابزار و تجهیزات دندانپزشکی معمولا ابعاد کوچکی دارند و به همین جهت رول یا پاکت های اتوکلاو با ابعاد کوچکتر بیشترین کاربرد را برای کلینیک های دندانپزشکی دارد.

به جهت کاربرد فراوان این محصولات تقاضا برای این رول ها در بازار های مختلف دندانپزشکی بسیار زیاد است. نمایندگی های معتبر مانند این مجموعه تمامی سایزهای مناسب کاربرد های دندانپزشکی را دارند. شما می توانید از طریق این نمایندگی معتبر انواع رول ۵ سانتی اتوکلاو را به راحتی با قیمت مناسب خریداری کنید.

رول استریل بخار

خرید مستقیم از نمایندگی پخش انواع رول استریل

برای خرید مستقیم از نمایندگی پخش انواع رول استریل بخار، پلاسما و اتیلن اکساید یکی از مسیر های رایج خرید آنلاین این محصولات می باشد. خرید آنلاین یکی از رایج ترین روش های تجاری در سراسر دنیا می باشد که با هدف سرعت بخشیدن به امور تجاری، کاهش هزینه ها و کاهش ترافیک های ناشی از رفت و آمد به بازار ها می باشد.

انواع رول استریل یا کاربرد پزشکی دارند و یا در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. تفاوت کاربرد های انواع رول استریل به نوع سیستم های استریل کننده بستگی دارد. رول اتوکلاو نوعی محصول بسته بندی ویژه سیستم های استریل کننده است که با بخار کار می کنند و دما و رطوبت آنها زیاد است. بر همین اساس رول اتوکلاو را با ویژگی های مناسب این سیستم طراحی و تولید می شوند.

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی رادپینا، شما را به خرید انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید