مشاوره و سفارش

مواد مصرفی دندانپزشکی

از پرکاربردترین اقلام دندانپزشکی می توان به این مواد اشاره نمود، که متاسفانه یا خوشبختانه بیشتر برند های موجود از این محصولات در تمامی بازار های داخلی را نمونه های وارداتی این محصولات به خود اختصاص داده اند.
این محصولات طیف گسترده ای از ملزومات دندانپزشکی را شامل می شوند. برخی از این مواد مصرفی توسط شرکت های دانش بنیان در داخل کشور تولید می شوند. 

محصولات بسته بندی استریل

محصولات بسته بندی استریل تاثیر زیادی در پیشگیری از انتقال و شیوع بیماری های عفونی خطر ناک در محیط های مختلف پزشکی دارند. استفاده از انواع رول های استریل در مراکز دندانپزشکی به تازگی به قوانین استاندارد اضافه شده اند و در حال حاضر در بسیاری از مطب های دندانپزشکی در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرند.
این محصولات نیز خوشبختانه در گروه محصولات پزشکی ساخت ایران قرار می گیرند و در بازار های سراسر کشور عرضه می شوند. شرکت رادپینا نیز یکی از مراکز عرضه کننده این محصولات می باشد.

فرزهای دندانپزشکی

فرزهای دندانپزشکی قطعات بسیار کوچکی هستند که از نظر شکل ظاهری مشابه مته های دستگاه درل می باشند. این قطعات کوچک با اتصال به وسیله ای به نام هندپیس به جهت ایجاد برش در بافت های سخت مانند دندانها و استخوان ها کاربرد دارند. به طور کلی از این وسیله برای کندن، ساییدن و یا برش دادن نسج سخت دندان استفاده می شود. فرز های دندانپزشکی با عنوان ابزار کاربردی در دندانپزشکی از نظر جنس، شکل ظاهری و سایز متغیر هستند، و هر کدام با توجه به نیاز دندانپزشک و روش درمانی مورد نظر انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرند.

لیست کامل قیمت محصولات

[table id=1 /]
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت بازرگانی پخش و فروش عمده انواع تجهیزات یکبار مصرف و مصرفی دندانپزشکی، بهترین انواع لوازم یکبار مصرف تجهیزات دندانپزشکی را با نازلترین قیمت روز، در بازار این محصول در تهران و سایر شهرستان های کشور، برای خریداران عمده در سراسر ایران عرضه می کند. برای خرید عمده ای مقرون به صرفه در کوتاه ترین زمان با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش شرکت بازرگانی رادپینا

خانم مقصودی

Call Now Buttonبخش سفارشات